Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 80 tdi tipusú autómban...

Kürtoskalacs kérdése:

Audi 80 tdi tipusú autómban az akkumlátorom minden előjel nélkül tolatás közben szinte fellforrt gőzölt Varta72ah-s zárlat v ennyivolt az akkuban?

Figyelt kérdés
Nem merek bele másikat tenni nehogy az is így járjon
2014. febr. 23. 14:44
 1/4 kata kata ***** válasza:
Ha beindítod simán akkor is forr?
2014. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez az akku kifüstölt gyujtást se tok a kocsira tenni másikat nem merek rakni bele mert ha vmi zárlatos akk annak is annyi lesz arra vok kiváncsi h ez normális h igy van vége egy akkunak vagyis a kocsi hibája e h igy végezte?
2014. febr. 23. 19:10
 3/4 kata kata ***** válasza:
Nos előfordul ,hogy zárlatos lesz az aksi és forr! De lehet a feszültség szabályozó meghibásodásától is (túltölt)!Műszerrel meg kell mérned a töltési feszültséget.Nyugodtan tegyél bele aksit és indítsd be ,mérjed meg a töltést. A fél perc semmi baja sem lesz! Ha a kocsid lenne valahol zárlatos már régen leégett volna az összes kábel. Ja én a büdös életben még egyszer Vartát nem veszek! Nekem nem jött be!
2014. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kata kata ***** válasza:
Ezt elfelejtettem! Aksi berak, negatív felrak rögzítsd.Pozitív gyújtás nélkül! érintsd a saruhoz egy pillanatra,ha nagyon szikrázik és a kábel forró lesz akkor valahol megsérült a szigetelés! Ha nincs szikra és nem melegedik a kábel ugyan ezt csináld meg gyújtás után is! Itt már azért lesz egy kicsi szikrázás,de ez természetes!
2014. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!