Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha alufelnit vásárolok, akkor...

Ha alufelnit vásárolok, akkor milyen egyéb tartozékokat kell, hogy kapjak, hogy a kerékcserénél minden meglegyen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

alap helyzetben nem kell semmi


viszont egy jobbféle kerékőrt szerezz be a biztonság kedvéért

2014. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi más csak a felni, illetve a felnikre a gumi. (gondolom nem a lemezfelnin lévőt akarod visszatenni!)
2014. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 egySanyi ***** válasza:
Előfordulhat olyan is, hogy a csavarokat is cserélni kell.
2014. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah azt kifelejtettem hogy milyen felni? Ami az adott tipushoz való gyári megegyező mret a lemezzel vagy valami más márka és nem egyező méret(azaz nagyobb felni pl nem 14 es hanem 15 ös?) nem mindegy.
2014. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy hosszabb csavarok kellenek hozzá és ha nem típus azonos, vagy nem gyári, akkor tehermentesítő karikára is szükség lehet.
2014. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
olyan viszonteladótól van a felni, aki az autókereskedés hivatalos partnere, még amikor tavaly vettem az autót, akkor kérdeztem rá, hogy ezen a téren milyen lehetőségek vannak, és akkor mutatták a viszonteladó honlapját, ahol meg lehet nézni, hogy milyenek is vannak.
2014. febr. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!