Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Transporter t4 típusnál...

VW Transporter t4 típusnál van-e valami előjele annak, hogy a kuplungbovden el fog szaladni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy ez eléggé típushiba, és meg szeretném előzni a bajt. Lehet -e érezni ezt váltáskor.

Amikor benyomom most is érzem, hogy úgy olyan kissé "darabos", mintha érezném, ahogy a bovden "húzódik" Mivel más T4-est nem vezettem, ezért nem tudom, hogy ez normális -e.



#teherautó #T4 transporter
2014. febr. 23. 16:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elütöttem: Szaladni=szakadni :(
2014. febr. 23. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyre nehezebb benyomni a kuplungot és egyre jobban fent fog mivel megnyúlik a bovden.

(2 órája szakadt el a stiftemben:)

2014. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az jó :(

És hány km volt benne?

Helyszínen lehet csinálni valamit?

2014. febr. 25. 05:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem lehet tenni helyszínen.

Én beraktam 1be majd ráindítóztam. Darabosan de el tudtam indulni. Kicsit felgyorsítottam majd beraktam kettesbe.

Kereszteződésnél üresbe raktam majd leállítottam és mikor szabad utam volt kezdtem előröl.

Ha nagy forgalmú helyen történik a szakadás akkor elég ha alapjáraton gurulsz el egy szerelőig vagy hazáig és akkor tuti nem lesz baleset.

Ha rendőr megállít akkor megmondod, hogy elromlott a váltod és csak egyesbe tudsz menni.

Ne mond, hogy elszakadt a kuplung bovden mert a végén még elveszi a forgalmit. Max azt mondja, hogy vontasd haza a kocsit.

2014. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!