Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladaba ti milyen versenyolajat...

Ladaba ti milyen versenyolajat hasznaltok?

Figyelt kérdés
Tuningolt lada motor 316 os Havassy tengellyel! ugy irja h ehez a tengelyhez mar kell verseny olaj!

#közlekedés #motorolaj #autóversenyzés #versenyolaj #316 havassy tengely #lada motor sport
2014. febr. 23. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, hogy ezen az oldalon lenne még egy felhasználónak ilyen verdája :)


index ladás fóruma vagy zsiguli.hu? Ezeken biztos több hozzáértőt fogsz találni.

2014. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VarMa ***** válasza:
En az utcaimba is azt raktam (elsotulajtol vett 58e-ret futott 1200S),en ugy vettem eszre hogy szerette (Granville 15w50 Rallye full synt 15e ft 5liter bar ebbol ugyis adnak egy kis kedvezmenyt ha szepen kered, de ez mar mas kerdes)
2014. febr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az olaj az igazából nem a vezérműtengelytől függ. Csak a sportvezérműtengelyekkel többet forog a motor, és ezért kell jó olaj. Nekem somogyi motorom van, 328/328 nagyalapkörös acél tengellyel, és én 20W60 motul olajat használok (2 literes, fém dobozos)
2014. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lajos motor!
2015. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!