Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első autónak ami...

Szerintetek első autónak ami aránylag olcsó és a ló erő is eléggé jó melyik autó? Ja és külső tuningal jól nézzen ki de a belső (motor, turbó, stb. ) is jól tuningolható legyen csak ne ilyen BMW, Audi legyen mert azok nem tetsznek milyenek vannak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 21:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ma már minden autóra van tuning kit. Akár Skoda Fabiát veszel, akár Renault Cliót. a Clió 1.4 16V amúgy alapból is erős.
2014. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

A ló erő is eléggé jó? Ezt azt jelenti, hogy a lóerőben kifejezett teljesítménye elég magas legyen? Mitől számít soknak? :D


Az általánosságban elmondható, hogy egy kis optikai tuning után szinte bármelyik autó elviselhetően néz ki, és bármilyen motorból ki lehet hozni rengeteg extra lóerőt, csak kérdés mennyiből...


Ezzel csak arra akartam utalni, hogy a külső szépségélmény az erősen szubjektív, amíg nem adsz valami támpontot, hogy mit szeretnél ( sedan,kombi,coupe..) és hogy mekkora teljesítményben gondolkozol ( mert azért az sem mindegy, hogy neked a 120 lóerő számít soknak, vagy a 300) addig érdemben nem nagyon tudunk segíteni.

Azt már tudjuk, hogy a BMW és za Audi kilőve. Árban mennyire gondoltál? Mennyit akarsz költeni tuningra? Milyen méretű és kivitelű kocsit szeretnél?

2014. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát olyan 200 vagy 200+ os lóerőre gondoltam mivel első autó lenne nem azt akarom hogy anyuci meg apuci vegyen egy 1,5-2 millás kocsit hanem én akarok meg dolgozni érte ezért az ár max 250.000ft sedán vagy cupé de inkább szedán és a tuningra pedig szép apránként azt figyelembe véve hogy egy tuningos oldalon a lökhárító 100.000 felett kezdődik így nem tudom
2014. febr. 23. 22:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hát kajakra te hülye vagy barátom. 250ért akarsz autót venni, ami 200+ lóerős? ráadásul kajakra képes lennél még rá 100ért venni valami szutyok kitet? vagy kajak hülye vagy vagy trollkodsz...
2014. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elirtam meg ne kövezetek.250.000 ért akarok kocsit venni +200.000-at rákölteni hogy kb 200lovas legyen de nem 200.000ért akarok 200lovas kocsit azért ennyi logika lehetne benned
2014. febr. 23. 22:50
 6/19 szelepke ***** válasza:

AZ igen Xddd

Ennyiért kapsz egy forgalomból kivont üzemképes Hondát,ami időszámításunk előtt leadta a 150 Le-t...

Ember,kapjálmár a fejedhez:-)

2014. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ember mivel meg nem dolgozhatok ezért csak nyáron tudok és gondolom téged anyuci meg apuci kitöm lovettával (ha akarnám én is tudnék kérni tőlük)de mivel ha nem most tanulom meg hogy mi az a 'kemény munkának meg lessz a gyümölcs'élet vitelt akkor a budös életben nem lessz belöllem senki.és hasznaltauto.hu ott nézz körbe hogy elég jó kocsikat lehet kapni már 250.000alatt is;)
2014. febr. 23. 23:08
 8/19 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért ezekkel a feltételekkel... Ennyiért régi kocsit amiből lehet 200 ló fölöttit csinálni... lehet össze lehetne hozni, de a gatyád is rámenne, alapból a régebbi kocsikban még jó nagy motor volt ami ekkora teljesítményt hozott, technika helyett még járhatóbb volt a nagyobb köbcenti = nagyobb teljesítmény út, viszont azokba már alapjáraton is kellett tankolni rendesen, 10-15 liter százon simán eltűnt bennük, akkor még ha hozzájuk lenne nyúlva...

Fenntartani nem tudnád, ezzel lenne inkább a gond, arról nem beszélve, hogy egy öreg autóban sokkal nagyobb az esélye annak, hogy valamit cserélni kell, főleg ha fel van piszkálva és a gyárinál nagyobb terhelésnek van kitéve egy-egy lakatrész.

2014. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23:08-as kommented most olvasom: Szóval fiatal vagy, akkor mért nem hallgatsz pár idősebbre itt, sokan még akkor sem vesznek ilyen autót, ha van biztos anyagi hátterük, mért? Mert gazdaságtalanok, hiába hangzik jól, hogy ott a 200 paci, de attól még tankolni kell, adót fizetni rá, szervizelni és a többi, ha annyira ez a vágyad inkább dolgozz és várj míg gyűlik annyi pénzed és vásárolj valami fiatalabb kocsit amiben erős motor van de nem benzintemető.
2014. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Oké értem és első kocsinak? Ami nézis ki valahogy meg a lovak száma 100 felett van?
2014. febr. 23. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!