Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy ilyen kocsit!...

Szeretnék egy ilyen kocsit! Hogyan kezdjem el összeszedni rá a pénzt? Mindneki írjon!

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 24. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is sokmindent szeretnék! Ha ez számodra kérdés akkor inkább hagyjuk!
2014. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

ilyet vegyél, ez jobb, és még terepen is megy!

[link]

2014. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért nem azt írtad hogy szeretnél majdnem 20 milliót?

Am én inkább valami régi amerikai autót vennék ennyiből.

Szerintem kezdd azzal hogy külföldön dolgozol.

2014. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs készpénzbe rávalód, akkor lehetetlen, másrészt nem megvenni babrás hanem fenntartani, igazándiból akkor szembesülnél vele hogy az adó, szerviz, legalább annyit kóstál mint mondjuk 2 középkategóriás autó, amiből egy nap látsz 2-3at is.
2014. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Épp a múlthéten láttam egy ilyet.
2014. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha már az összeszedésnél elakadsz, akkor lesz még itt pár buktató út közben, de sok sikert :D


Tegyük fel ez 20 milla. Ha évi 1 millát félreteszel, akkor kényelmesen 20 év alatt megvan a 20 miska, viszont akkorra már az autót simán egy milla környékén megveheted :D

Ha karácsonyra szeretnél ilyet, akkor gondolom te is ki tudod számolni, hogy havi minimum 2 milliót félre kell tenned rá. Ehhez nem árt egy havi 3 millás fizetés. :D

2014. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Legyél politikus.
2014. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kezdj el havi 10 ezret félretenni. 20 év múlva lesz 2.4 millád. 20 év múlva ez a kocsi kb. annyit fog érni :)
2014. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hogyan, hogyan? Ahogy tudod: munka, üzlet, bármi amin hasznod van és be mered vállalni. Ugye ha bármi illegálisat teszel, azzal azt kockáztatod, hogy nemcsak ilyen autód nem lesz, hanem a börtönből nézheted amikor bezúzzák az utolsót is a típusból.


Én is szeretnék 20-22 millióért (esetleg 30-ért, annyiért láttam egy felújítandót itt a belvárosban) házat, realitása meg egy 7-8 milliós panelnak van, sőt még ahhoz is hiányzik.


Az autó mondjuk annyiból egyszerűbb, hogy annak az értéke (ha csak nem valami különlegesről van szó, ez a Range pedig nem az) egyre csökken. Mint a viccben,: 20 évvel ezelőtt havi 80e forintos fizetésre és egy hármas Golfra vágytam - ez mára sikerült...

2014. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Mint a viccben,: 20 évvel ezelőtt havi 80e forintos fizetésre és egy hármas Golfra vágytam - ez mára sikerült..."


A vicc az, hogy ez nem vicc... :D:D

2014. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!