Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam és miért?...

Melyiket válasszam és miért? Aprilia Red Rose 50 vagy Jincheng Knight JC50Q, Honda Knight?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy az Aprilia megbízható, de túl nagy erő nincs benne. A hondáról pedig úgy tudom, hogy lényegében nem is Honda, csak azon alapszik, viszont azok jó, megbízható motorok Elvileg. De mikor rákerestem, hogy Honda Knight, nem találtam Magyarországon egyet sem használt motoros oldalakon, viszont találtam olyat, hogy itthon Keeway Knightként lehet megtalálni vagy Jincheng Knightként.


1.) Most akkor a Keeway Knight, a Honda Knight és a Jincheng Knight egy és ugyanaz a motor?

(Ma láttam egy ilyen motort, Honda Jincheng Knight volt ráírva ha jól emlékszem, de valaki olyan véleménye érdekelne, aki ért hozzá, mert sokmindent olvastam róla, ami miatt megkavarodtam, hogy most melyik melyik.)


2.) Melyik a megbízhatóbb, jobb motor, a Honda vagy az Aprilia?

Mert talán a Honda jobban tetszik, meg ahogy videókat néztem róla, jobb is a hangja.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 24. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen Honda nincs nálunk. Alkatrész sincs. Szerelők még nem láttak ilyet. Szóval nem jó.


Keewayt nem vennék. Bár a minőségibb kínai cucc, de van nála jobb.


Aprilia van egy-két darab. Ilyet sem vennék, de ebből a háromból ez a legjobb.

2014. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp az Aprilia. azt írod, hogy úgy hallottad nincs benne túl nagy erő. A felsorolt motorokból az Aprilia a legerősebb, ugyanis ez két ütemű, a többi négy ütemű.
2014. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben olvastam, hogy a motor igazából keeway jc50q-8, a Hondához annyi köze van, hogy gyárilag Honda motor van benne, de akinek olyan volt, mindenhova azt írta, hogy mekkora fos kínai.


Az Apriliáról pedig azt olvastam, jó kis motor. Miért nem jó szerinted?


Még nem volt motorom, most tervezek venni egyet majd a jogsi után, csak előtte körbe akarok nézni, hogy melyik érné meg. Simsont nem akarok, mert haveromnak is az van és állandóan szerelni kell, én meg majd szeretnék túrázgatni is vele.

2014. febr. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!