Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasznaltautoponthun van...

Hasznaltautoponthun van Mercedes 220 és E220, továbbá ugyanaz az autó megtalálható E-320 alatt is. Mi tartozik pontosan ebbe a kategóriába, és mi a különbség a 320 és a 220 között?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a régivágású kereklámpás Mercedes E220, de nem igazodok ki a tipusjelzéseken.


[link]


Nekem ez tetszik, erre gondolok, de hogy miért fut több típusjelzés alatt, vagy hogy mi lehet a különbség azt nem vágom.


2009. dec. 11. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A Mercedes-Benz típusjelzései roppant logikusak: a betűkód jelöli a típust (náluk mondjuk épp osztálynak hívják), a szám pedig a motor lökettérfogatát. 10-zel beszorozva kapod a tényleges lökettérfogat kerekített értékét köbcentiméterben. A szám utáni kód jelölheti a motort (CDI, CGI), illetve a karosszériaváltozatot (T, mint kombi).
2009. dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D ezt nem is tudtam!!!tehát egy osztályon belül ugyanaz a karosszéria feltűnhet többször csak más motorral!
2009. dec. 11. 19:50
 3/5 anonim válasza:
Pontosabban a kereklámpás (W210 E Class) tipusba szereltek több féle motort. Benzin: 2000ccm-től 5500ccm-ig. Dízel: 2000ccm-től 3200 ccm-ig.
2009. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Apám, egy nepper mennyire át fog téged k*rni a palánkon. :D

Már ne is haragudj, de ennyi szakértelemmel inkább vegyél szalonból egy kisebb autót, és felejtsd el a korosodó prémium márkákat...

2009. dec. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyel ilyen regi autot ilyen kicsi motorral! Mentem mar egy ilyennel es rosszul megy. Ha egy ilyet vennel,akkor E500
2010. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!