Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

E három autó típus között variálok 95 és 98 évjárat közötti autókat nézegetek.

Toyota Carina E sedán 1.6 117 Le

VOLKSWAGEN PASSAT III 1.6 GL 101 LE

FORD MONDEO 1.8 16V GLX 116Le


A három típus közül melyik mondható még megbízhatónak aránylag.

Minden választ véleményt,esetleg tapasztalatot szívesen fogadok.



2014. febr. 27. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a 3 megbízhatónak számít, de én a Carinát tudom legnyugodtabban kiemelni ezek közül. Mostanában még mindig sokat látok belőlük az utakon, és az árukat is jól tartják. Rohadásra hajlamos itt-ott, erre érdemes is odafigyelni. Nekünk csak 220.000 km volt már benne és még mindig nem kellett nagy generál. Eladtuk és lecseréltük egy valamivel újabb Avensis-re.
2014. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Személyes véleményem szerint A Toyota Carina 1.6-tal járnál a legjobban, mert alapvetően nem rossz autó, de tudomásom szerint a 95-98-as széria modelleket az Egyesült Királyságban rakták össze, de Japán tervezésű, Japán anyagok vannak benne. Szervizelését tekintve mondhatni igénytelen, a 16 szelepes motor ráadásul még jól is húz.

Kötelező szervizeket ha elvégezzük, nagyon hálás autó tud lenni. Alkatrész árakat szemügyre véve a laikusok azt mondják, hogy a Japán autók alkatrésze drága, akkor ezt én megcáfolnám, köszönhetően a bontóknak, és az alkatrész ellátás is felér egy európai márkáéval...

Passat sem rossz, rengeteg alkatrész van hozzá, csak sok darabról árulkodnak a "melós kocsi" jegyek, érdemesebb ezeket elkerülni. Ford motorja kissé kényes, idő előtt elszakad a vezérműszíj, elektromos zűrök...

Remélem tudtam segíteni

2014. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2014. febr. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!