Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keresek Daewoo kalos ültető...

Keresek Daewoo kalos ültető rugót! Meg egy hozzá értőt-vagy valakit aki megtudja nézni nekem hogy az f-astra ültető rugó jó az enyémbe?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de megpusztulok a rohogestol: Kalos-t ultetni? MINEK? 'No Fear' matrica is van az ablakban? Mokusfarkas kulcstarto?
2014. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Míg ide begépelted, addig begépelhetted volna a google-be is.


De tessék:

[link]


[link]

2014. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem pedig csináld, de igényesen.


Elõbb megnézem mint a 100ezredik Bömbit meg Golfot.

2014. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az elsőnek üzenném hogy mindenki azt tuningolja amilyen autója van! az a baj hogy mindenki lenézi a másik autóját! én saját magamnak csinálom nem neked! Akinek tetszik tetszik akinek nem azt meg le**** :)
2014. márc. 1. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a lenezesrol van szo, de van amit erdemes tuningolni es van aminek tok mindegy... a tuning BELUL kezdodik (ertsd: gephazteto alatt), nem az ultetesnel, meg a spoilereknel, kromozott diszleceknel.
2014. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

Viszont nem mindenki akar versenyezni, valakinek elég ha jól néz ki és csak lendületesen kocsikázik.

Emellett semmivel sem jobb ha jobban gyorsul, de nem elég stabil az autó. Ültetéssel és nagy alufelnivel jobban fekszi az utat, ami nem csak a kanyarokban, de egyenesben is biztonságosabb.


Egyébként bármit érdemes tuningolni, amit a GAZDÁJA SZERET.

2014. márc. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ilyen tipikus 2-es golfos vagy...Minden autó szar csak az enyém jó!

Magamnak csinálom az autót! Nem másnak! Biztos hogy lesz olyan aki megnézi hogy milyen....lesz pozitív vélemény is és lesz negatív is! de én jól fogom érezni magam benne és ez a lényeg!

Én nem akarom körbe spoilerezni se .... Csak egy forgatott felni van rajta leakarom ültetni lesötítíteni meg max kipu rá de azis valami szolíd :)

Nem versenyautónak készül hanem mindennapi használatra! és nem taposni akarom szóval nem kell szét tuningoljam :) nekem ez kell holnapra is!

2014. márc. 2. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!