Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri robogót venni? (lent)

Megéri robogót venni? (lent)

Figyelt kérdés

Egy héten három napot suliba járok (15km), kettőt dolgozok (10km). Igazából tudnék menni még két fél napot is dolgozni, de nincs buszom...

Egy napot kocsival kell mennem, mert este 2 órát kéne várom a következő buszra órák után. De sokallom a benzint, durván 2 l/alkalom. Nyáron végig dolgozni szeretnék, busszal a 10 km közel 1,5 óra oda, 1 vissza.


Találtam egy Kymco robogót 90.000-ért, egy 60 éves úr közlekedett vele, összesen 6000 km van benne és végig garázsban tartotta. Megéri? "Behozza" az árát?

Vagy gyűjtsek inkább autóra, bár abból van itthon kettő...


2014. márc. 1. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Robogót szerintem tudsz venni ennél olcsóbban is, már 50-ért is akár. Szerintem megéri, a kicsi 50 cm3 robogók olyan 3 litert fogyasztanak 100 km-en
2014. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy nem kínai 50es kis robogót, ami belefér a keretedbe. Hidd el , ha jót választasz 2-3 literes fogyasztással hamar vissza térül az ára ha napi közlekedés miatt kell.


Én magam , egy Honda Dio -t választottam. Motorikusan kifogástalanként vettem , esztétikailag egyben volt, de látszott hogy használt. 65.000.-ft ér vettem meg, és ráköltöttem még aznap 6ezer forintot hogy ne keljen rá többé. Kopó dolgokat cseréltem csak, görgők , szíj , légszűrő, gyertya. hajtómű olajat is lecseréltem.

32.760 km el hoztam el , most 47.129km van benne. Azóta se szereltem.

2014. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!