Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A barátom szülinapjára szeretn...

A barátom szülinapjára szeretnék bérelni egy '68-as Chargert 1 napra. Szerintetek hol és mennyiért tudnám megoldani? Egyáltalán megoldható lenne ez itt Magyarországon? Hol tudok ilyesmi régi amcsi autókat bérelni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 2. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan cégek, amik luxus sportkocsik rövidtávú bérbeadásával foglalkoznak, kvázi "élményvezetést" biztosítanak.

Ez kb 30-50e Ft-ba kerül alkalmanként.

Keress meg ilyen cégeket, hátha tudnak segíteni.


Esetleg amcsi izomatós fórumon keress olyat, akinek van ilyen kocsija, és némi anyagi ellenszolgáltatásért hajlandó lenne odaadni. De lehet csak annyit tudsz elérni, hogy beülhet a barátod a tulaj mellé, és mennek pár kört. Én sem adnám oda szívesen, ha lenne ilyen autóm, mert egy 300 LE-s, hátsókerekes szörnyeteget azért nem annyira egyszerű vezetni, mint egy 1.6-os H Astrát.

2014. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, az meg a másik dolog, hogy kicsit én is félek, hogy nem bírnék el vele...

De köszi a választ, átgondolom. ;)

2014. márc. 2. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

az tuti, nekem az omega is keresztbe dobja magat, aki nincs felkeszulve ra es ugy indul vele mint elsossel, meg ilyed, semmi jot nem josolok.

en nem mernem pl telen oda adni nektek, de eppugy kis sar utan ami az uton volt is tud riszalni, pedig nem en akartam.

2014. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyáron kéne. És természetesen először kipróbálnám óvatosan, nem vágok bele hülyeségekbe ész nélkül. ;) ha nem megy, nem megy, nem erőltetem, csak érdeklődtem, hogy elméletben megoldhatnám-e.
2014. márc. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!