Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjárat? Ford Focus 1.6...

Alapjárat? Ford Focus 1.6 Sedan Ghia

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy 2004 es Ford Focus 1.6 sedanom.

A probléma ott van hogy,hidegen mikor beindítom nagyon szépen jár a motor.Megyek vele egy két kört eléri üzemi hőfokot és mikor vissza áll rendes alapjáratba kb 700 lehet nemtudom.Olyan szinten ráz az auto hogy bekönnyezek től minden berezonál.ha játszok a gázzal kb 900 nál minden rázás megszünik kb 90 on gyönyörű hangja van.

elvittem szerelőhőz.Azt mondta kitakarította fojtó szelepet mindent átnézet nem tudja hol a hiba.

Nem akarok ebben beletörődni mert váltásoknál is mikor kinyomom a kuplungot és visszesik a fordulat már ráz a kocsi.Valakinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata?


2014. márc. 3. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg a motortartó bakok adták meg magukat. Szemre lehetnek hibátlanok mégsem tudják már felvenni az alapjáraton keletkező rezgéseket.
2014. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azt is nézte de szerinte jó,Ezt valamivel meglehet vizsgálni? mert a motortartó bak nem két forint.

És csak találomra nem cseréltetném ki.

2014. márc. 3. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
hát a folytószelepet néztem volna meg én is hogy mégis mennyire koszos. aztán hát igazából megnézném a gyertyáit is hogy milyen állapotban vannak,
2014. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hibás koszos gyertyára eltárolna égéskimaradás hibát. Folytószelepnek semmi kôze AZ alapjárathoz, alapjárati szelep van, megkerülve a folytószelepet. Külön csatornán kapja AZ alapjárati levegöt. Élöadatban eggyezik a kért és a valós alapjárati fordulatszám ?
2014. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha jól néztem igen egyezik.

borzasztóan idegesít,üzemi hőfokon ráz berezonál egész auto

Holnap beszélek a szerelővel nézzen mélyebben a körmére

a motortartó bakoknak.

2014. márc. 4. 21:55
 6/8 doug79 válasza:

Szia nekem is ilyen focusom van, és ugyan az a problémám.

Szeretném megkérdezni mi lett a hiba ? rájöttek végül?

2014. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ugyanaz csak 1.8

motortarto bak meghalt..ezekben mar olajos rezgescsillapito munkahenger.ara szerelessel 15k

2014. nov. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 loncsi123 válasza:
Sziasztok ugyan ez a problèmám nekem is .. ki lett cserèlve rajta az alapjárti motor is ès ugyan igy csinálja .800 on fut az alalpjárat de viszont ha fèkezek meg ha be van kapcsolva a világitás akkor lemegy 500 ra .. szeretnèm tudni azt hogx ez mi okozza ?? 2 ève van nálam a gèp ès ugyan igy reagál .. fojtó szelep takaritva gyertyák cserèlve .. van egy hiba kodom dtc 262 de ezzel sem lettem gazdagabb mert nem ir konkrèt hiba kódót mi lehet ez
2019. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!