Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Qashqai vs. Hyundai...

Nissan Qashqai vs. Hyundai ix35 vs. Opel Mokka?

Figyelt kérdés
Melyik autót javasoljátok?Előnyök/hátrányok?!
2014. márc. 4. 17:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve még ami szóba került az a Ssygong Korando
2014. márc. 4. 17:24
 2/7 anonim ***** válasza:
új v használt?
2014. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó lenne új,de nem olcsó mulatság.

Elsősorban használtban gondolkodunk max.3-4 évesben

2014. márc. 4. 23:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A Mokka tereptudása 0, a másik kettőnek jobb, de nem terepjárók csak SUV-k.A Nissan már Renault.Én IX35-öt vennék, legalábbis ár-értékbe az a legjobb.Esetleg RAV4?
2014. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Két gyerekkel vennénk az autót(10 illetve 14 évesek),fontos legyen,hogy magas,strapabíró,igazából városban használnánk illetve hétvégén/iskolaszünetekben,de nem mennénk vele hetente ezer kilométereket.

A Nissantól kicsit azért tartok,mert francia,így nem tudom,hogy pár éve múlva nem lennének e vele gondok,habár viszonylag jókat olvasok róla.

A Mokka árban olcsó,és arról is eddig jó tapasztalatokat hallottam.

A Rav 4,Mazda C-5 is tetszik,de azok árban már magasabbak,vagy ugyanennyiért már srapáltabbat lehet venni.

2014. márc. 6. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
nem is szempont a terep. akkor nem ezeket sorolta volna.
2014. márc. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Mokka èrtelmetlen hülyesèg, elég kicsi is. A Nissantól én is tartanék. Sztem ix35-öt vegyél, a koreai kocsik manapság megbízhatóak, ár-értékbe is a legjobb.
2014. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!