Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tűgörgő vagy Bronzpersely?...

Tűgörgő vagy Bronzpersely? Simson, mz

Figyelt kérdés
sziasztok egyszerű a kérdés én a persely mellett szavazok mert szerintem tartósabb csendesebb és többet kibír de mi a ti véleményetek ? az hogy a persely több olajat kíván ezért nem jó.. ez nem érdekel mert a tűgörgőst is 20-as keverékkel használom.
2014. márc. 4. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Otthoni körülmények között könnyebb beszerelni újként a tűgörgőset mint a siklócsapágyasat (ha ez számít?)

A tűgörgős is lehet jó de az a baj hogy utángyártottak sz@rok így érdemes kosár nélkül összerakni

2014. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Görgő. Simsonba van műanyagkosaras, ami egyrészt csendesebben fut, másrészt, ha mégis széthullik, a kosár darabjai nem bántják a hengert.


A 20-as keverék nagyon sok, az én motorom 8 ezerig forog, konstans nyélgázon járok vele, 50-es keverékkel, immáron bő 20 ezer km óta, motorbontás nélkül,a gyári teljesítmény duplájával. Normális olajat kell venni, egy liter full szintetikus olaj 1800 Forint, nem a világ pénze...

2014. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tűgörgő.


Évek óta Pannoniázok, ha kiszámolom mennyi lett volna csak az olaj árában az eltérés idáig az 1:25 és az 1:33-1:40 környéki keverékek között már megérte volna befektetni az átalakításba. Nem beszélve a kevesebb feleslegesen elégetett olajról, aminek egy rész a kipufogóban fog lerakódni, más része a levegőbe távozik.


Úgyhogy a következő motoron meg is csinálom - Kawa hajtórúd már van hozzá. :)

2014. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Agent K, az 1:40 a vashenger miatt kicsit kevés neki.

Legalábbis a mester szerint akitől én az átalakítottat vettem.

Na de ha olcsó volt a KX hajtókar akkor megéri :)

2014. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!