Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az x1-es...

Mi a véleményetek az x1-es bmw-ről? Kisgyerekek mellé kellene, tehát fontos a csomagtér, hegyen lakunk, főleg városba használnám. ár-érték arányban megéri? Tapasztalatokat szeretnék. Egy 2012-est néztem ki.

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az autó maga megbizható, semmi gond vele, ha neked megfelel, akkor jó választás. Ár-érték arányba egy prémium autó sose éri meg.
2014. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
olcsóbb árkategóriában is nézegettem autókat,ami méretre megfelene az a renault captur,de a francia autórólmeg lebeszéltek az ismerősök.elég tanácstalan vagyok,a férjem nagyon preferálja az x1-est a gyerekek biztonsága miatt,de én mint laikus nő nem értek ehhez.A fenntartási költség miatt is tartok a bmw -től.
2014. márc. 5. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:

A gyerek biztonsága ahha persze...

Lehet hogy ez is számít de azért mégis csak BMW.

Most melyik hangzik jobban: Van egy Renaultunk vagy Van egy Béjemvénk.

Amúgy semmi baj a mai Rönókkal de azért BMW az BMW. Főleg ha új, vagy pár éves és nem hülyegyerek 3-as szétrohadt kormoló szarja.

Szóval presztízs az meg lenne.

2014. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez lesz a második autóm, egy toyota yarissal jártam idáig,de most hogy jön a baby ez már picike lesz. Szerintem az x1 családi autó is lesz egyben, mert ezzel a férjem is el tud járkálni,ha úgy adódik.A toyota yarist ilyen célra cikinek tartotta.Ha már a prémium kategóriában keresgéltem, megnéztem a nagy konkurensnél a Q 3-at,de nekem az annyira nem "anyukás" autó,meg ha jól emlékszem drágább is,van árban egy limitem. De várok még ötleteket suv-ra.:)
2014. márc. 5. 18:03
 5/8 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ahogy írták előttem prémium márka ár/érték arányban nem nagyon éri meg. Az tény, hogy BMW-ről beszélünk, de én személy szerint körülnéznék hasonló árfekvésben más modellek között, akár SUV-ok (Crossoverek) között is. Amennyi használtan egy X1-es, annyiból más márkát újonnan kaphatsz.

Pl. a Honda CR-V, esetleg Quashqai

Az X1-es csomagtartója nem egy izmos darab..., a Honda pl. 150l-rel több nála. Még kicsi is lehet, ha pl. utazni mentek, mert visztek babakocsit, ruhákat, játékot, és még ki tudja mit...

Az X1-es fenntartása se lesz olcsó, a márkát meg kell fizetni.


Egyterűben nem gondolkoztok? Azok tipikusan családi autók, és szintén biztonságosak. Újat vehettek, akár full extrásan az X1-es árából. Ezekkel is simán meg lehet jelenni, és több gyerek esetén sem lesz kicsi.

pl. 3 gyereknél egy terepjáró már kicsi lehet a 3 gyerekülés elhelyezése miatt.

2014. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aHermann ***** válasza:

Esetleg egy Mazda CX5 v. Hyundai ix35?

A Qashqai csomagtartója szintén nem valami nagy.

2014. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, az X1 csomgatartót én is picinek találtam, általában sok lommal,cuccal mászkálok,a HonDA, A Hyundai, és a Nissan felsorolt modelljei is nagyon szimpik.Egyre jobban hajlok affelé,hogy ebből a 3-ból fogok választani.A lexus is tetszik,mert hibrid,de arra valószínűleg nem fogja futni mostanában:(
2014. márc. 6. 07:48
 8/8 aHermann ***** válasza:

Ha alapból sok a cucc, akkor szerintem felejtős az X1-es. Akkor a Hyundait és a Hondát nézzétek meg közelebbről. Menjetek tesztvezetésre (több motort kipróbálva) családostul. A CR-V-ről látott videók/tesztek alapján a csomagtartó elég jó elrendezésű, könnyű pakolni, tágas. Az utastér is elég tágasnak tűnt.

A Hyundait nem ismerem annyira, de érdemes lenne teszteket nézni róla.

Egész jó a www.carbuyer.co.uk

Van szöveges teszt, és youtube-on videók is vannak fenn.

Amúgy ha sikerült dönteni, érdemes versenyeztetni a különböző szalonokat, ugyanis a típusra adható kedvezményen kívül, még tudnak adni egyedi kedvezményt is.

2014. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!