Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy VW Passatom, amihez...

Van egy VW Passatom, amihez gyári levehető vonóhorog is van, de amikor behozták az országban (osztrák autó volt) és leműszakiztatták, ezt nem írták bele a forgalmiba. Így is belekötnek vagy egyszerűen csak menjek vissza és írassam bele?

Figyelt kérdés
Jó volna nem ismét levizsgáztatni az autót, mert csak jövőre menne, viszont ha már van vonóhorog, néha jó lenne használni is. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 7. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs beírva a forgalmiba, akkor nem vontathatsz vele. Nem tudom, ha így megfognak milyen bünti jár érte.
2014. márc. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ameddig a forgalmiban nincsen benne addig ne utánfutózz mert drága lesz ja és a horgot se tedd fel az autóra addig
2014. márc. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nem használtam, de mivel épp költözés előtt vagyok, nem lett volna rossz, ha tudom használni. De ez van, akkor majd jövőre. köszönöm!
2014. márc. 7. 14:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak sejtem, hogy azért nem lett beírva a forgalmiba, mert hiányosak voltak a papírjai. Mielőtt nekiállnál, ellenőrizd le, hogy meg van-e a műbizonylata.
2014. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!