Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kommunikációs hiba hibakód?

Kommunikációs hiba hibakód?

Figyelt kérdés
Golf 3 gti 8v, 1995-ös. Eddig az immobilisert írta ki hibának, kicseréltük egy bontottra, ami hozzávaló, majd ugyanazokkal a tünetekkel nem indul, és most már kommunikációs hibát ír ki a gép. Tegyük fel, ha az immobiliserhez rossz chipet adtak volna, akkor az immot írná ki hibának, és nem azt hogy kommunikációs hiba, ugye? A motorvezérlő elvileg jó kell, hogy legyen. A tünetek: 2 másodpercig beindul, majd lefullad(ha adunk gázt, ha nem). Valami kábel lehet megszakadva?

2014. márc. 7. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:

SZIA

A kulccsal lesz a probléma mivel immobilisert cseréltél vagyis erre tudok gondolni mivel nem ehhez a kulcshoz tartozik az imo. Azért gondolom ezt mert ezek voltak nekem is a tünetek mikor 2 egyforma sprinterem volt és hol az egyikkel mentem hol a a másikkal és egyszer összecseréltem a 2 kulcsot mivel 1 kulcstartón volt és beindultak az autó a másik kocsi kulcsával mivel teljesen megegyezett csak 2 mp után leállt mert ez más jelet adott de lehet hogy rossz uton járok de nekem ez volt a tapasztalatom mikor ilyet csinált próbáld meg imo nélkül ha ugy megy akkor csak az lehet a baja

2014. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kulcsban kicseréltük a chipet, ami az újabb immo-hoz tartozik. Ha kihúzom az immot, akkor be sem indul, a motorvezérlőhöz kell az immo. Szerelő csinálja amúgy, csak azért kérdem itt a tippeket, hogy hátha gyorsabban meglesz a probléma, mert sürget az idő. Köszi azért!
2014. márc. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!