Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alábbi linken található...

Az alábbi linken található autót mennyi pénzért lehetne rendes állapotra javítani? Vagy ez már csak alkatrész?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 8. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól látom a blokkból is ki van törve pár darab, illetve a motortérben lévő alkatrészek nagy része is sérült.

Többe kerülne megcsináltatni mint jó állapotút venni.

2014. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Blokk talán megmenthető, viszont hűtés cserés, lökhárító, szélvédő is, meg pár apróság, kasztni eleje pontos állapottól függ, de biztosan jóval fél misi felett elnne rendbeszedni...
2014. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán 1 milla! kaszni javítása nem olcsó+ a utasteret is rendbe kell hozni (a légzsákokra gondolok,a mi nagyon, de nagyon nem olcsó!)

Én nem vágnék bele. Mire kész lesz, illetve már nem lesz olyan mint törés előtt, hiába törekszik az ember a tökéletesre, mindig lesz valami nyűgje.

2014. márc. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:/ értem, és egy sima audi a4 esnek, aminek a hátsó lámpája nem így néz ki, hanem az a régebbi fajta, mennyi lenne megváltoztatni ilyenre?
2014. márc. 9. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!