Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen motorosokról?

Figyelt kérdés

kimennek a városba bukósisak, és védőruha nélkül egy szál napszemüvegbe, atlétába, szal utcai ruhába, és úgy húzzák a sportmotornak.

egykerekeznek, 200-zal mennek a körúton, lámpánál gumifüst...

meg amikor zebránál mennek a gyalogosok kinyomják ak uplungot, és szabályzáson bőgetik a motort, így ilyesztgetik a járókelőket.



#motor #vad motorozás #örült motoros
2014. márc. 8. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak különösképpen, ha feltűnési viszketegségük van akkor az az Ő bajuk.
2014. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ott komoly probléma van. Egyébként lesz*rom.
2014. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"kinyomják ak uplungot" ez nem autó de ha ennyire zavar odamész valamelyikhez és tarkón vágod, engem meg az utcának és a környéknek zenélő busik zavarnak
2014. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy addig járkálnak sisak nélkül, amíg valamelyik haverjuk le nem veszi fejjel a padkát.

Rajtam a sisak mindig rajtam van, még ha a dzsekihez meg a csizmához nem is ragaszkodom (mondjuk papucsban sem szoktam, inkább valami zárt).


A nagy sebesség veszélyes tud lenni (főleg városban), az egykerekezés is lehet az, de egy kis gumifüstölés nem akkora baj. Az iJesztegetés szerintem butaság - persze ha sétáló csajnak jelzi vele az ember, hogy "meglehetősen vonzónak talállak, de ide is nézhetnél, mert az orcádra is kíváncsi volnék" az úgy elfogadhatóbb. :P

2014. márc. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még MO-n nem láttam bukó nélküli motorost városban... Pláne nem 200-al a körúton.
2014. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik városban élsz, de Budapesten én ilyet soha nem láttam pedig ott motorozom. Annyi talan valos hogy neha azert megcsavarjak a gazt es latni egykerekezest is. De hogy buko nelkul mennenek meg gumitegetnek a zebranal... Nyilvan mas a helyzet a kulso keruletekben olyan utakon ahol a kutya sem jar
2014. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
amit leirtál olyat én se láttam még :D
2014. márc. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy rohadtjó a hangjuk és majd meghalnak. Persze városban 200-zal nem kéne de olyat még életemben nem láttam.
2014. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi, hogy hogy ha majd valamikor elvesztik az uralmuk a motor felett, lehetőleg mást ne vigyenek magukkal a halálba. Amúgy nem érdekel, ki mit csinál, csak a forgalmat ne tartsa fel a hülyeségeivel.


Egyébként ilyet, amit leírtál, még én se láttam.

2014. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon hidegen hagy az ilyen had csinálják ő dolguk nem?Amúgy még én sem láttam olyan motorost akin nem volt bukósisak
2014. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!