Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha vennék egy ilyen Dugattyút,...

Ha vennék egy ilyen Dugattyút, főtengelyt, karbulátort (gyári hengerre (50ccm) ) összepasszolna a simson s51E-mmel? Főtengely-t minden féleképpen cserélni kell, karbulátor szar 16n3-4 van most rajta.

Figyelt kérdés

Karbulátor: [link]

Főtengely: [link]

Dugattyú: [link]

A karbulátornál az ,hogy 21,00mm az mi?

A motor sokkal jobban menne mint most?(minden gyári rajta, csak már szimplán tönkrementek.



2014. márc. 9. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy biztonsági övet is mert úgy fog menni min állat! Jobb ha be kötöd magad.


Ha ilyen sok fölös pénzed van felőlem vedd meg ezeket. Amúgy semmi értelme!


Karburátor felújító szett kb 1.200 Ft.- Mitől megy tönkre egy karburátor?

2014. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóval ne foglalkozz, zöldségeket mond.


Ad1. KarbuRátor, mert a bula, az más.


Ad2. Ha már minden áron sok pénzt akarsz költeni, add nekem, ennél lényegesen olcsóbban megoldom neked.


A főtengely nem rossz, ám a nem műanyagos verzió 8-9 ezerből megvan, és pont ugyanazt tudja, ráadásul a kiöntött sonkafurat káros, nem előnyös.


A dugattyú egy vödör szemét, Keystone névre hallgató zöld fehér dobozos darabot vegyél, ugyanennyibe kerül, és mérföldekkel jobb.


A hengert fúrasd meg, és ahhoz a mérethez vegyél dugattyút.


A karburátort meg hajítsd el, az N3-as szemetet nem lehet beállítani, ha elkopott, csak a kukába. Vegyél egy 16N1-11-et, azt be lehet majd, és három forint hozzá minden.


A 21 mm a torokátmérője, de az az Amal egy ritka egy undorító, primitív darab. 21 mm a széria motorra nagyon sok, még a 19 is, csak sokat fog enni vele, és nem fog menni. A gyári karburátor sem egy nagy eresztés, de legalább olcsó, és széria motorra pont jó.


Jól összerakva bizonyosan jobb lenne.

2014. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Miért is mondtam zöldségeket, mikor te sem ajánlod az általa belinkelteket?

Annyit költene rá amiből vehetne egy olyan motort ami piszkálgatás nélkül menne úgy mint ahogy egy Simson sose fog.

Röviden még egyszer a gyengébbek kedvéért: Lehet "tuningolni" a szimót, de az elért plusz 5-10 km/h-ért nem éri meg kiadni több 10.000 Forintot.

2014. márc. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!