Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autót...

Szerintetek milyen autót vegyek? Lamborghini LP 610 Dodge Viper SRT Pagani Huayra Legjobban a Huayra tetszik de ahoz el kéne adnom a Bugatti Veyronomat.

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 21:35
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Én ezt direkt hülyeségnek szántam!

Mondjátok hogy milyen átlátszó,ami igaz is de ehez képest mégis elkezdtetek okoskodni 1 páran,tehát akkor mégse volt mindenkinek olyan nagyon átlátszó!


1. Nagyon okos ember lehetsz.Honnan tudod hogy ezen a kib.

Földön minden gazdag embernek van titkársága?

2014. márc. 11. 11:58
 12/25 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gyenge volt troll kérdésnek.


Kezdjük ott, hogy akinek ennyi pénze van az elég művelt szokott lenni és nem ír ennyi hibával, pl felsorolásnál vesszőt kell írni.

Aztán, akinek ennyi pénze van, az pontosan tudja, hogy mit akar venni és mire akarja használni, nem pedig az átlagnépet fárassza az ilyen kérdésekkel.


Hab a tortán, hogy mindenki tudja, hogy az ilyen kérdésekre egyből ugranak a trollok.


Szóval gyakorolj esetleg egyszerűbb trollságok, aztán ha jól megy, meg mindenki bekajáljs, akkor majd lehet ekkora marhaságokat kérdezni.

2014. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott hogy az autók nevét új sorba raktam csak ez a szr rakta egybe.


Te is,honnan a pics.ból tudod hogy minden gazdag ember olyan művelt hogy semmi hiba nincs az írásába? Az csak általánosságba mondható el,de hogy nem minden gazdag ember művelt az biztos!!!!!!!!!!

2014. márc. 11. 12:40
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam, hogy minden "gazdag" művelt, hanem ho azok szoktak lenni, azaz állatalánosítottam.


Amúgy azt vettem észre, hogy te nem bírod a kritikát.

Legközelebb akkor tegyél ki ilyen hülye kérdést, ha bírod a negatív megnyilvánulását a többi embernek.

2014. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hát erre megint tudnék mit írni ,de akkor utánna te is visszaírnál rá valamit,ez menne egész nap. Szerintem neked is van jobb dolgod mint hogy itt vitatkozzunk.
2014. márc. 11. 14:09
 16/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz én ráérek :)
2014. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha csalódást okozok,de nekem most nagyon nincs türelmem vitatkozni,ha később lesz akkor mindenképp írok.
2014. márc. 11. 14:38
 18/25 anonim ***** válasza:
Rendben, én sem vitatkozni szeretnék, csak szimplán beszélgetni :)
2014. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ha valaki olyan iszonyat gazdag szerintem az szépen a szalonban nézelődne, hogy melyik autó tetszik neki... :D
2014. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%

Hát figyelj, ezek már komolyabb gépeknek tekinthetők. Nekem is a legjobban a Huayra tetszik, de azért kár eladni a Bugattit, hiszen az a világ leggyorsabb utcai autója, nem éri meg eladni egy lassúbb autóért. Úgyhogy inkább vedd meg a Lamborghinit, jó lesz az munkába járni, stb, a Bugatti meg lesz a komolyabb, utazó gép.


Annak idején mikor én is Bugattival jártam, semmiért sem adtam volna, de aztán úgy hozta a sors, hogy el kellett adnom, most egy rozoga S63 AMG-vel járok, ami már mindjárt 3 éves, meg van egy Audi RS6, de az már tiszta ciki, mert 5 éves, azzal nem is járok csak a mezőre, oda pont jó mert 4x4 is meg kombi is, sok kukorica fér bele egyszerre.

2014. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!