Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyszer kiszedtem a gyertyát...

Egyszer kiszedtem a gyertyát a simsonombol hogy megtisztítsam?!

Figyelt kérdés
Aztán rossz volt és újat akartam beletenni de kicsi volt a menete. Utánna láttam hogy van egy gyűrű a régi gyertyán ami a hengerfejbe megy és utánna megy bele a gyertya de ez a gyűrű megrepedt és most kifúj a hengerfejnél mit csináljak?

2014. márc. 10. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy BELEVALÓ gyertyát, és cseréld ki. Nem attól lesz belevaló, hogy ugyanolyan a "menete".

Itt az összes tudnivaló:

[link]

2014. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem perselyes a gyertyameneted, és kijött perselyjel együtt. Csavard ki a gyertyát belőle, és vegyél NGK B8HS gyertyát, az jó lesz.


Ha kifúj a perselynél, csináltass új perselyt ,vagy vegyél másik hengerfejet.

2014. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !! De nekem nem a gyertyával van a bajom hanem a perselyel mert az elvan repedve és e miatt fúj ki!! Hol tudnék csináltatni új perselyt vagy vennem kell egy új hengerfejet
2014. márc. 11. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Csaréld le a hengerfejet. A gyertyamenet javításával nem érdeme foglalkozni, mert egy normális menetjavító (nem az a perselyes szar) 10000 forint körül van. Én akartam egyet venni, de szerintem nem érdemes, 6000-ért meg vettem egy hengerfejet. :)
2014. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönömm
2014. márc. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!