Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1.3 mas suzuki swift...

Egy 1.3 mas suzuki swift elbír húzni egy tonnát?

Figyelt kérdés
Vagy nem kéne eröltetni a dolgot?

2014. márc. 11. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben kereke van annak az egy tonnának akkor igen.

Vontatásnál azért vigyázni kell, ha jól tudom a vontató jármű tömegének meg kell haladnia a vontatott jármű tömegét( nem írtad melyik swift) Ha vontatókötéllel húzod.

2014. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El bírja húzni, feltéve ha van annak az egy tonnás valaminek kereke.
2014. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én láttam már régi Swift-et új Opel Corsát húzni, aminek a súlya: 1163 - 1340Kg motortól és felszereltségtől függően. A régi Swift súlya 900Kg körüli... Lehet, hogy nem volt szabályos, ahogy elöttem írták, de elbírta húzni, szóval...
2014. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak le írom már hogy mit akarok :-D egy IBC tartállyal akarok facsemetéket öntözni amit egy sima utánfutóra rakok.
2014. márc. 11. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Elbírja húzni. Még az ezres is. Egy barátom a 4-es Golfját a haverja Swiftjével vontatta szervizbe.
2014. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anno az ezers swiftemmel 14 mázsa dinnyét vontattattam utánfutón.Plusz bent az autóba volt még 2 mázsa sárga dinnye és 3 mázsa kukorica na meg én a 80 kg-mal.Igaz nagyon óvatosan és lassan kellet menni de kibírta nem is egyszer.Szerintem 1 tonna nem gond egy 1.3 swiftnek sem.

Igaz nem szabályos ennyit vontatni velük ,de ez van.Ha pénzt akar az ember vállalni kell a kockázatot.

2014. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elbírja vinni. Én 1x az utastérben/csomagtartóban vittem 4 mázsa takarmányt, de bírta, futóval simán megy az 1 tonna. Viszont nagyon vigyázz a váltásokkal, mert a kuplung könnyen kimehet... feltéve ha nem automata. :)
2014. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nemrég egy 1 tonnás B Comboval húztam el egy üres IFA-t :D

Megküzdött vele, igaz volt kuplungszag xD

2014. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én pár éve az 1996-os gyártmányú, 3 hengeres 993 köbcentis Swift-emmel vontattam egy barátom "ennyi pénzért már autót vesz" 320D BMW-jét. Érdekes látvány volt, amint a mindig üzembiztos Suzuki vontatja az állandó hibákkal küszködő "de ez már autó"-t :)


Sajnos a kis Suzukit lecseréltem egy európai márkára, be is fürödtem vele. Most épp egy új Suzuki vásárlásán gondolkozom.

2014. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Eddig azt hittem, hogy ilyen csak a gondolataimban lètezik :D


Am. èn jót nevetek mikor látom, hogy a ,,nevesebb" márkájú autókkal hogyan küzködnek, nem indul, stb., de olyat is láttam, hogy vontatták el èn meg csak beugrok a Suzukimba ès megyek. A vontatás szitunál elèg nehèz volt 1x-re kiállnom is meg türtöztetni magam, hogy ne hogy elkezdjek röhögni xD

2014. márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!