Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Swift küszöbcsere ennyiért...

Swift küszöbcsere ennyiért reális-e?

Figyelt kérdés
Hali! 1994-es Swift Sedanról van szó. Cserélni kell a küszöböket, szerintem külsőt-belsőt is, és a bal oldalt a fenéklemezt is javítani kell, lehet hogy jobb oldalt is. Erre mondtak 90-95ezer körüli árat. Ez reális szerintetek?
2014. márc. 11. 21:21
 1/8 dani900 ***** válasza:
Igen.
2014. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen,de kösd ki hogy akármi van ez a max

ill ha kevesebb a meló a fizetség is

2014. márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit soknak tartom. Nekem is pont ilyen autóm van, tavaly ősszel volt ilyesmi baja, nem lehetett emelni, mert szét volt rohadva az emelő pont és az egészet cserélni kellett, de e mellett még csináltak mást is, szóval sztem egy picit sok, de nem biztos.
2014. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha. Nekem simán megemelték egy márkaszervizben. Egy márkafüggetlen szervizbe is elvittem, ott alámentünk a kocsinak és mutatták, hogy ha nyomogatják a rozsdát, nem szakad át meg ilyesmi, szóval azzal a részével ami tartja a hátsó felfüggesztést nincs baj. Csak külsőre, meg nem tudom, hogy az a fenéklemez mennyire gázos. A bal oldal nagyon rossz egyébként, a jobb annyira nem vészes, de persze az is cserés. Gondolom a fényezés is drága rá. Azt mondták, hogy 30ezer a jobb-bal oldal fényezése. Akkor mennyi lenne a reális?
2014. márc. 11. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Öcsémnek E30-ra mondtak a két küszöbre + 2 sárvédőívre fényezéssel 75 000-ret.

Keress valami maszekot, 50 000-ből ki kell hogy jöjjön két küszöbcsere fényezéssel.

2014. márc. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy szórás van a szerelők között is, nekem van egy szegény komám, ő küszöbcserét, meg javítóíveket azt hiszem 15000-ért cserélt...:-)

Az anyagot én vettem meg, de nem gittelte, nem festette, azt is én csináltam.

Szegénnyel mindig csak a tetű munkát csináltatom.

2014. márc. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aha. Kaptam egy elérhetőséget egy idősebb szakemberhez. Remélem elvállalja valami normális áron. Köszi, a válaszokat.
2014. márc. 12. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ár, nekem két emelőbak, és két taposó széle, meg két kerékjárati folt 120 ezer volt anyaggal, mindennel(festés, alapozás, stb) egy W123 Mercedesen, és ez messze a legolcsóbb megoldás volt, azok közül, akikre rá mertem bízni.
2014. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!