Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem magamnak az alább...

Kinéztem magamnak az alább linkelt öreg harcost, megéri ilyen korban lévő motort venni, konkrétan ez a motor megéri, vagy kuporgassak még pár évet valami modernebb cuccra?

Figyelt kérdés

..nagyon öreg? nagyon szervizes? .. én nem bántanám a lelkét...kérem a tanácsokat , köszönöm!


[link]



2014. márc. 11. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

42000 km ahha persze...

Elég öreg és ahogy nézem ezt behozták valahonnan németektől vagy osztrákoktól.

Kívülről jól néz ki, DE vigyázni vele mert semmit nem jelent.

2014. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen elég öregecske és nem látni a csillogó külső, milyen belsőt takar, de megmozgatta a fantáziámat. Valószínüleg minden héten háború lenne vele...
2014. márc. 11. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresni kell egy hozzáértőt vagy bevinni valami suzukis szerelőhöz átnézetni. Pár ezerből megvan és a potenciális pénztemetőket el lehet kerülni. Akármennyire is szép nagy csodára ne számíts, a gixereket hajtották rendesen, és ami hajtva van kopik.. :)
2014. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a trükk it van alapvetően: Eladó egy kitűnő állapotban lévő gyári fényezésű gsxr 750.Kitűnő műszaki állapot rendezett papirokkal azonnal forgalomba helyezhető.


Hát baromira nem helyezthető azonnal forgalomba. Kapsz egy kupac (pl) olasz papirt, amiből egy szót se értesz, az eladó nem fog stimmelni, kamu adásvételivel a nyakadba sózzák, majd kiderül hogy nem ideiglenesen hanem véglegesen lett kivonva, de amúgy is már kb 98-ra szét lett hajtva. Ha szerencséd van még megy, de igazából mindegy mert használni sose fogod tudni. Sok szerencsét. (ja, előre egyeztetett helyszín. vagyis simlisek. egy teszkóparkolóban megpróbálnak megdumálni.)

2014. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem GSX/F -em van. Évek óta meg van, de én tuti helyről vettem, magyar papírokkal. Én a helyedben nem venném meg.

Csatlakozom az előttem leírtakhoz:nagyon sok buktatója lehet annak a vásárlásnak!

2014. márc. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké,ha belegondolok igazatok van, nem jó buli ez.
2014. márc. 13. 00:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Vajon mi lehet a tuti hely???
2014. márc. 13. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!