Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben az autóban hány szűrőt...

Ebben az autóban hány szűrőt kell cserélni? 1999 Mercedes CLK 200

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk szerelőnél. Azt mondta, hogy levegőszűrő, olajszűrő és pollenszűrő kell. Ezeket el is mentünk megvenni.


Üzemanyag szűrőt nem mondta.


Aztán elmentünk az alkatrészeket megvenni, mondtam ott, hogy az összes szűrő kell. Levegőszűrőt, olajszűrőt és pollenszűrőt adott.


Üzemanyagszűrőről miért feledkezett el mindkettő? Pedig jó huszonvalahány ezer km óta nem lett cserélve. Ezt nem kell cserélni, vagy ez hogy van? Érdekes, hogy a szerelő csak azt mondta h ez a 3 van...



2014. márc. 13. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél bele ha téged zavar de 60ekm kibír egy üzemanyagszűrő ha kútról van tankolva nem pedig kannából
2014. márc. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kata kata ***** válasza:
Lehet azért nem mondta, mert tiszta a szűrőd.
2014. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60-anként én is cserélném.Hamarabb fölösleges.Amugy val olyan autó amibe nem raktak gyárilag.(pl Alfa 156,147)Nézz utánna tiédbe biztos van-e.
2014. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 4165 ***** válasza:

A 3. választ preferálom. Lehet, hogy csak a tápszivattyún van. Az alján szokott még lenni, ha van. Belelátni nem fogsz, mert aluházas.De úgy emlékszem, hogy szokott lenni Mercedeseken.

Márkaszervízben nézesd meg. Nekem adott már az un.x Fiat Bravara üzemanyagszűrőt. A tank és az injektorok között sehol nincs az autón. De kapni lehet. :)

2014. márc. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Mikor megvettük az autót, le lett cserélve az összes. Ez 63 ezer km-rel előtte volt... Azóta mondjuk igazából nem is tudom 100%-osan, hogy le lett le... Na mindegy, Majd akkor legközelebbi olajcserekor...
2014. márc. 15. 00:00
 6/6 kata kata ***** válasza:
Kedves 4-es ! Tápszivattyút csak a dizeleken találsz!
2014. márc. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!