Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális ha ilyen hidegben...

Az normális ha ilyen hidegben alig indul a motorom, és ha beindul akkor is lefullad sűrűn? (kétütemű robogó)

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 19:05
 1/2 anonim válasza:
mivel keverék olajzásu és az olaj bevan sürüsödve,nem kap rendesen üzemanygot.szegényitsd a keveréket(ha tudod kevesebb olajat adjon hozzá)és mikor már üzemmeleg a blokk vissza állithatod a keveréket.
2009. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helló!

Az hogy nehezen indul a robogód az sok mindentől függhet...de lehet a karbid is.

Ha van kézi szívatód akkor nézd meg hogy nincs e eldugulva a fúvókád , ha meg automata szívatós akkor nézd meg, hogy egyáltalán működik-e.. én is szívtam vele eleget de meguntam és átalakítottam kézire(azóta tökéletes). Az olaj mennyiségén ne csökkentsd mert a nem fog dugulást okozni a karbiban ugyanis keveredik a benzinnel és közel benzin híg lesz,(Gondolj csak bele a robogók is tartják azt az 1:40-1:50-es keverés arányt)meg ha hidegben az amúgy is nagy súrlódással működő motortól elveszed még jobban az olajat akkor igen csak megrövidíted az életét.

Jó robogózást!

"Zé"

2009. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!