Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor és hogy kerül haza a...

Beatrix.x kérdése:

Mikor és hogy kerül haza a külföldön megtalált lopott autó?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja, hogy megtalálták az ellopott autónkat Olaszországban. Azóta többször kellett bemennünk a rendőrségre, de biztosat még ők sem tudnak mondani, hogy mikor (és hogy) kerül haza az autó Magyarországra. Azt mondják, hogy majd valamikor kapunk egy email címet, és nekünk kell majd felvenni a kapcsolatot az olasz hatóságokkal.

#külföld #autólopás #megtalált autó
2014. márc. 14. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet,hogy csak évek múlva! De az is lehet, hogy pár hét-pár hónap! Biztosat sajnos senki sem tud mondani. Az Enyémet Firenzében találták meg, az 7hónap és pár nap alatt itthon volt.

Ráadásul nem is egy olcsó autó (volt, már eladtam) egy CLK 430-as Merci volt. Ja, és még a szállitásért is Nekem kellett perkálnom.

2014. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem liverpool-ban találták meg a BMW x5-ös babámat,nekem is saját magam kellett intéznem a szállíttatást,mivel "Biztosítója nem fedezi az ön költségeit,az ön csomagja az EX2-es költségtérítési osztályba sorolandó."


Ha nincs prémium biztosításod ,ami eltulajdonításbeli kárnál a visszajuttatásban jár ,akkor sokba fog kerülni...

Nekem 250km-es körzetre szólt...

2014. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát most az a divat, hogy Magyarországról lopják az autókat Oladzországba? :o Régen még nem forditva volt?
2014. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!