Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell a lámpákat felkapcso...

Hogy kell a lámpákat felkapcsolni?

Figyelt kérdés
Most kicsit összezavarodtam. A tompított fényszórót,hogy kell felkapcsolni egy Suzuki Lianában? Mert apa azt mondta,hogy az index kar végét kell kétszer felfelé "csavarni",de a múltkor mikor ezt csináltam rám villantott egy autós(a többiek nem,csak ez az egy) és most akkor nem tudom,hogy hogyan van. Apát nem merem kérdezni,mert megint hülyének nézne,ahogy mindig is szokott...
2014. márc. 15. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és a műszerfalon égett a kicsi,kék fény és elvileg az a távolságinál ég..szóval nem értem. Valaki segítsen létszíves!
2014. márc. 15. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg véletlenül meghúztad az index-kapcsolót magad felé, és felkapcsoltad a reflektort. Mindenképp 2szer kell "csavarni", mert az 1. csavarintás csak a helyzetjelző lesz, a 2. pedig a rendes tompított fény.


Viszont én nagyon mérges vagyok ha olyan jön szembe velem az autójával, aki nem is tudja kezelni!! Szóval vagy kérdezd meg fatert, vagy tapasztald ki otthon, de addig ne menj sehova, amíg rá nem jössz!!!

2014. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
kimész , beindítod az autót és kipróbálod mikor mit csinál.
2014. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben van,köszönöm! Már tudom,hogy hogyan kell! :)

Engem is zavart,teljesen igazad van.És mikor megálltam meg is néztem,hogy mi van.Szóval lehet,hogy tényleg meghúztam véletlenül a kart magam felé. De megnéztem interneten( [link] és már tudom. Köszönöm szépen a választ! :)

2014. márc. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!