Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs valami kalkulátor ahol...

Nincs valami kalkulátor ahol meglehet nézni mennyit kell fizetnem az autó után kötelező stb stb?

Figyelt kérdés
friss jogosítvánnyal vagyok és autó vásárlás előtt vagyok munkám miatt nem igazán tudok kis polskival kezdeni opel vectrat b-t néztem 1.6 benzines motorral (ha esetleg van erről valakinek tapasztalata megírhatná mennyit eszik ) lényeg csak hogy ilyen kalkulátor van hogy megtudom nézni friss jogsival is mennyi a súlyadóm biztosítás és nem tudom még mit kell fizetni ?!
2014. márc. 16. 14:27
 1/9 anonim válasza:
2014. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mi 1.6 16v b vectránk olyan 8-10et eszik városban, ha egyáltalán nem nyomod neki. De már kellett hegeszteni mert nagyon rozsdásodik. Ha a küszöbön minimális pörsenést látsz akkor az alváza már nagyon rohadt.
2014. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat majd figyelek akkor hogy ne rozsdásat vegyek egyébként jól teszi a dolgát a rozsdásodáson kívül komolyabb baja nem volt eddig az érdekelne hogy megbízható autó ?! és mi ez a teljesítmény adó leginkább az érdekelne miket kell fizetni lehet tudom mi ez a teljesítmény adó csak más néven hallottam mint a biztosítást is casconak hallottam akkor súlyadó ilyesmik ?!
2014. márc. 16. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
ABS elromlott, kb ennyi baj volt vele eddig a rozsdán kívül. (15 év)
2014. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Átírási illeték,forgalmi,törzskönyv eredetvizsga.

Aztán olajak,szűrők,vezérlés.

Év közben KGFB(biztosítás),majd-ha nem külföldi,és nincs kivonva a forgalomból-akkor 2015.01.01-től évi két részletben teljesítményadó(ex-súlyadó)

2014. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! akkor mondjuk egy opel vectra b megérné ?! tehát annyi baj hogy az abs az semmi (szerintem) és nekem 60 ezer környékén jött ki a vectra az átírása az jó ?!
2014. márc. 16. 17:22
 8/9 A kérdező kommentje:
még annyi hogy a biztosításnál számít hogy mikori a jogosítványom tehát hány éves ? és egy friss jogsis embernek sokat kell fizetnie?
2014. márc. 16. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz.De ki lehet számolni,biztositas.hu,netrisk.hu oldalon.
2014. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!