Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék venni egy Nissan...

A VÁLASZ! kérdése:

Hol tudnék venni egy Nissan Skyline R34-et?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy hol tudnék venni skyline-t. Gondolom M.On nem, de németországban vagy külföldön van olyan bolt ahol lehet venni ilyen autót. Tehát boltból kihozva, r34 skyline. Öö és tuning (külső belső) mennyi lenne?

2014. márc. 16. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Angliában nagyobb a piaca, mint Németországban. Legalábbis szerintem! 1 milliótol kapható kint, Angliában kb. :) Ha újat szeretnél, akkor sajnos nem tudok segíteni. Üdv.
2014. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Újat nem lehet kapni mivel ma már GT-R-nek hívják.

mobile.de-n nézelődj.

2014. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Neked se lesz, soha skyline-od -.-


"Öö és tuning (külső belső) menni lenne?

Hát bzmg, attol függ, hogy miket veszel hozzá, de neked még Nissan-od se lesz, nemhogy egy Skyline...

2014. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És megmondanád, hogy honnan tudod? Honnan tudod hogy nem nyertem 5-ös lottón, vagyok milliomos, enyém a legnagyobb vállalat Magyarországon? Nem azt kérdeztem, hogy te mit gondolsz arról, hogy lesz-e vagy nem, hanem azt, hogy hol lehet venni. 1. válaszoló: 1 millió FT? :)
2014. márc. 16. 20:02
 5/16 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 16. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon átlátszó kérdés ez. A kérdések meg teljesen komolytalanok.

Már abból le lehet szűrni, hogy csak álmodozol, hogy megkérdezed, hogy mennyibe kerül a tuning.

Meg autót amúgy se boltban szokás venni, hanem kereskedésben.

Erről ennyit.

2014. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%
Ha komoly lenne a kérdés akkor nem egy 15 éves sportautót keresnél és tuningolnál.
2014. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
" vagyok milliomos, enyém a legnagyobb vállalat Magyarországon?" ez kizárt mert ilyen jó megírt kérdést csak kevesek tudnak feltenni, te egy unatkozó 15 éves lehetsz
2014. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké
2014. márc. 17. 14:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Sok volt a Need for Speed? :P Utcán egy darabot nem látni, max driftelésre/versenyzésre vesznek ilyet.

[link]

De itt van egy laza 15ezer euróért.

2014. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!