Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW ALPINA E28 5 series...

BMW ALPINA E28 5 series szükségem lenne néhány vérprofi BMW-s tanácsára. Vannak itt ilyenek? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Belinkeltem ide egy replika Alpinát,én még sosem láttam eredetit /igaz replikát sem/ abban kérnék segítséget hogy ez mennyire tér el az eredetitől,nyílván turbo nincs rajta azzal tisztában vagyok. Szeretnék vele járni találkozókra nemtom milyen reakciót váltana ki,de annyira nem is érdekel,lényeg nekem tetszik. Ennek a feléből tudnék venni itt tip-top első gazdás 5ös cápát,de ez a gyerekkori vágyam,viszont az eredeti horribilis,és ráadásul errefelé nincs eladó.Köszönöm. Ja és majd haza szeretném vinni végleg ha visszaköltözöm,hallottam néhány módosítást jobbkormányra,az ugye csak a biztosításra terjed ki?


[link]



2014. márc. 17. 03:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Az eredetin sincs turbó. Sima M30B28-as blokk került az Alpinába is.

Itt össze tudod hasonlítani a többi korabeli eredeti társával:

[link]


Ha profi tanácsra van szükséged akkor valamelyik BMWs fórumot keresd fel (pl: powerfanatics.com,bimmerfest ) vagy keress egy kifejezetten alpinás fórumot.

2014. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont ez van fent a fórumon az első posztban,az agyam eldobom!
2014. márc. 19. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!