Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jaguar 420G szervízelése?

Jaguar 420G szervízelése?

Figyelt kérdés

Hali-gali mindenkinek!


Gondoltam egy könnyed és tréfás köszöntéssel kezdek eme szép nap tiszteletére.

Komolyra fordítva a szót: adott egy 1968-as évjáratú Jaguar 420G (Mark X-es) autó, melyen előjött egy probléma karburátor felújítás után.

Arra lettem figyelmes, hogy padlógáznál egyáltalán nem megy úgy az autó, mint eddig, nem is forog úgy a motor ahogy kéne, kb. mintha fél gázon mennék; majd ezután olyan magas alapjárattal találkoztam, hogy elég volt a féket elengednem és ment is az autó. Amikor P-be raktam a váltót, akkor pedig legalább 4000-ig felpörgött a fordulatszám.


A lényeg: szeretnélek Titeket megkérdezni arról, hogy tudnátok-e nekem ajánlani egy olyan autószerelőt, aki ért az idősebb autókhoz kiváltképp a Jaguarokhoz?


Köszi mindenkinek a választ és további madárcsicsergős napot :)



2014. márc. 18. 12:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!