Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olcsón fenntartható Audi?

Olcsón fenntartható Audi?

Figyelt kérdés
Létezik olyan típus, amihez relatíve olcsó az alkatrész, és nem fogyaszt sokat?
2014. márc. 18. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Audi 100/A6 1.9TDI/2.5TDI
2014. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azok az Audik amik még a prémium irányvonal előtt készültek, de azok már kezdenek öregedni. Azóta meg ugye prémium szegmens, és ezt a szerviznél is érezni.
2014. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért '92-ben lehet, hogy prémiumnak számított egy jól felszerelt 100-as Audi. :P


Öregnek öregek, de az utolsó C4-esek között még találni nem rommá tört kultúrált darabokat, ezekhez már elég olcsó minden és kényelmesnek is mondhatók.

De pl egy szép 80-as Coupe az máig autó szerintem. :)

2014. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem A6 c4 Avant-om van és imádom. a 2.5 sor tdi örök darab, nyomatékos, és keveset eszik. a beltér tágas, minőségi és kellemes. csak ajánlani tudom. a baj, hogy a piacon kevés az értelmes darab, mert akinek van egy jó állapotú semmiért nem adja.
2014. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!