Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 150 centisen milyen 50cc-s...

Csitt kérdése:

150 centisen milyen 50cc-s motort ajánlatok?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nem akarok nagyobb motort vezetni egyellőre, szóval mindenképpen 50cc-s motorokat keresek. 150 centisen, alacsony ülésmagasságút keresek. Írjatok ülésmagasság adatokat, ha esetleg tudtok! Köszönöm! :)
2014. márc. 20. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Simson az egész jó!

50ccm-ben nem hinném hogy bármelyik moci gondot jelentene.

2014. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
honda dio :)
2014. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írhattál volna egy árbeli elképzelést illetve milyen típusú motor szeretnél
2014. márc. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
50es chopper nevetséges... a robogók ülése legtöbb esetben túl széles tapasztalatom szerint. de bármilyenre kíváncsi vagyok
2014. márc. 20. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

a túl széles az hosszabb utakon kényelmesebb :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tudom pontosan milyen típust keresek. De mindenképp alacsony ülésmagasságút. Mint pl a Gilera DNA 50 és a Rieju Rs1 50 evolution. A széles ülésű robogókkal az a bajom, hogy alapból kényelmetlen, télleg túl széles, és még nehezebben ér le róla a lábam... A chopperről a legtöbben azt mondják, hogy nevetséges 50est venni. szerintem is. Abból minimum 125-ös kell.
2014. márc. 21. 09:20
 7/7 anonim ***** válasza:
chopperből a 125-ös is nevetséges,ha már így fikázzák az 50-est.Sőt lehet ha lemész HD fesztiválra egy 600-as masinával lehet kinéznek onnan vele,nem hogy még egy 50-essel :) Mindenki azt vesz amit tud,annyiért amennyiért belefér a pénzének.Én nem írom le a kisebb ccm-t,Nekem aki 2 keréken gurul és imádja a füstöt az Nekem tesó! :) Én véleményem szerint a ccm ahol elkezded élvezni az életet az a 125,de az csak kóstoló,a 250-es gépek már jobbak a nagyobb az már luxus :)
2014. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!