Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja OPEL Corsámnak...

Mi lehet a baja OPEL Corsámnak (C,1.2,2002-es), ha menet közben elmegy az elektronika?

Figyelt kérdés
Ilyenkor semmi se működik, amihez elektromosság kell, a műszerfal is, pl a sebesség 0-át mutat. Viszont a motor nem áll le! És akár 100 km-t is el tudnék vele menni. Viszont olyan is volt, mikor menet közben visszatért az elektronika, megint elment, visszajött és aztán utána nem volt gond vele egy jó darabig. Viszont ha elment, és úgy állítom le a motort, akkor utána nem tudom elindítani. Olyan, mintha beindulna, aztán gyorsan le is tiltaná és megáll a motor is. Ilyenkor levettem az akkumlátor saruit, visszatettem és minden rendben volt. Akkumlátort már cseréltem benne, de a hiba továbbra is fennáll.

2014. márc. 21. 10:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!