Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson hengerfej serules...

Simson hengerfej serules mennyire hasznalhato?

Figyelt kérdés
A simsonomban eltort egy gyuru es teljesen nyomaveszett a hengerben tehat elparolgott idezojelesen es a dugattyumat is megrendezte meg a hengerfejemet is szetverte olyan 2mm es godroket tett bele arra gondoltam felfuratom a perselyt 60 ccm re kicserelem a fotengely csapagyakat szimeringeket hajtokar csapagyakat es hogy a hengerfejet felesztergaltatom a megfelelo mereture szerintetek ha maradis nyoma a serulesnek az gond maras utan lehet el is tunne , egyebkent ez a serules mennyire gaz , mondjuk en egy gyuruvel meg torott dugoval igy meg elmentem 10 km volt atlagosan hajtva.
2014. márc. 22. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet fel esztergáltatni, de honnan találod ki milyen profil kell az égéstérnek? Marhára nem mindegy az alakja, mert ha rosszul szedik ki gyenge lesz a motor, vagy kicsi lesz a kompresszió, vagy kopoghat is, és akkor 100 km múlva cserélhetsz megint csapágyakat.
2014. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

felszívódott? kiment a kipufogónyíláson, a kipufogóban megtalálod ha nem lőtte ki a kipufogó.

vagy lekerült a főtengelyhez a gyűrűdarab. de erre rájössz mikor széthúzod.

2014. márc. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Idezojelesen irtam a hengerfejet meg szakerto marna fel akivel furatom a hengert az csak tudja mi kell
2014. márc. 23. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!