Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom hidegen nem indul...

Simsonom hidegen nem indul csak puffog, de ha már beindult mindig egy rúgásra indul. Ha kihűl újra nem indul csak soká, és puffog de ha beindult újra egy rúgás, és megy is. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Dús a keverék, a tűszelep elkopott. Vagy nézd meg hogy a szivató jól van-e beállítva. Benzinszűrő.? A gyertya belevaló.? Rendes szikrát ad.? Vagy pucold ki az egész karburátort.
2014. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A keverék 1:35ös szintetikus olajjal, mert még bejáratós, a tűszelepet kicseréltem, a gyertya belevaló, és jó nagy szikrákat ad. :S
2014. márc. 23. 16:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen a karbi tiszta.
2014. márc. 23. 16:28
 4/7 A kérdező kommentje:
A szivató jó, a benzinszűrő is jó.
2014. márc. 23. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem korábban már írtam, hogy én a dúsítót nézném meg először! Az hogy a bovden mozog, és úgy látod, hogy nyit a szívató, az még nem jelenti azt, hogy működik is! Ugye a légszűrővel is minden rendben, nincs szétszedve?

Csinálj egy próbát, még szerszám se kell hozzá: vedd le a légszűrő gumiját a karburátorról, és fogd be a karburátort, hogy csak is rés maradjon az ujjaid között (kb. 1 mm) rúgáskor azt kell érezned, hogy megpróbálja beszívni az ujjadat. Ha így 1-2 rúgásra indul, akkor kezdd el kitakarítani és beállítani a karbit!

2014. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No és a karburátor tisztítása nem csak abból áll, hogy leveszed az úszóházat, és kifújod a két fúvókát. Van egy-két járat benne ami rendesen el tud dugulni.
2014. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, megszakító hézag, gyújtás jó..? Lehet hogy egy kis előgyújtás kéne neki. Talán, de nem Isten bizony.
2014. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!