Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tudtok ajánlani...

Milyen autót tudtok ajánlani első autónak?

Figyelt kérdés
19 éves leszek és szeretnék autót vásárolni. Használtat szeretnék mindenképpen.. de valami "menőbbet".. mármint nem akarok pl régi swiftet vagy golfot se mert az meg tömegautó már és azért pl ne is legyen azért 20 éves kocsi. A keret az úgy kb 1,5 millió. Mit tudnátok ajánlani ezen kategóriában?

2014. márc. 23. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fiatalon mindenképpen valami Alfa Romeot vennék.

De itt vannak nagyon jó javaslatok:

[link]

2014. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egy Mazda MX5-öt vennék, minden szempontból remek kis gép, igazi élményautó, de nem ijed meg a mindennapi használattól. Másfél millióért már elég jó példányokat adnak a hasznaltauto.hu oldalán. Na ez nem tömeg autó :)
2014. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
318-320icoupe.Alfa 156 facelift,159.A4 1,8t.Mercedes C kompressor.Toyota celica.Honda Accord,Én ezekközül keresnék.Át kell nézni melyik felel meg neked a legjobban és melyikből találsz szép állapotút.
2014. márc. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én Volvót vennék, nincs belőle sok, megbízható is, és rohadásra sem /annyira/ hajlamos.El kéne dönteni, hogy valami compact, sedan, egyterű, SUV, kombi stb.

Meg az is hogy, milyen távokat tennél meg, hány személlyel stb.

Hyundai-okat, Kia-kat is érdemes megnézni azokból sincs annyi mint Opel-ból vagy Suzuki-ból.

2014. márc. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nagyon kevés infót írtál hogy mi is a pontos elképzelésed.vagyis hogy sportos jellegű autót szedánt ,kombit vagy 5 ajtósat keresel e.


Ha valami sportos jellegűt keresel egy ilyenhez pl mit szólnál

[link]

[link]

2014. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
olcsó BMW
2014. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ami eszembe jutott még, Opel Astra G Bertone Coupe.

Opel, de sztem szép kocsi, alig látni belőle utcán, 1.5 millióért már patent állapotú van.

2014. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valami sportosabb kéne inkább. Napiszintű használatra.. leginkább csak én mennék vele de egy 4-5 ajtós 5személyes kéne mindenképp ha pl haverokkal is mennénk valamerre vagy akármi. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. márc. 23. 23:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor:

Honda Accord 2.0 Sport 155 LE, Mazda6 2.0 TE, Skoda Superb 1.8T.

2014. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másfél misiből már egy értelmes állapotban levő 2 vagy 3 literes BMW is kijön, 320-330 vagy 520-530, lehet néhányan ferdén lesnek rád miatta, de tuti nem lesz golf-szindroma.
2014. márc. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!