Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabia (ferdehátú,2004-es...

Skoda Fabia (ferdehátú,2004-es) személyautóban hol található a villogó autómata?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek valamit megkellene nézni a villogó autómatán, vagy valami kontroll lámpát kéne bekötni oda, de nem tudja hogy hol van az autóban elrejtve, szétbarmolni meg nem akarjuk. Ha valaki esetleg szedte már szét és tudja hogy hol kell keresni, kérem hogy segítsen benne. Előre is köszi az infót! Üdv
2014. márc. 24. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a villogó autómata? A vészvillogó? A műszerfal közepén egy nagy háromszög ábra van rárajzolva.
2014. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vak nem vagyok :D a villogó automata az az egység ami az indexet működteti, a villogásért felelős kis ketyere :D
2014. márc. 27. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt úgy hívják index relé.
2014. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az meglehet, nem vagyok egy autózseni, a régebbieknél villogó automatának hivták ha jól tudom
2014. márc. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!