Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen évjáratú autóknál van...

Milyen évjáratú autóknál van már alapból szervokormány (Legfőképpen Opel corsa és suzuki swift kocsiknál)?

Figyelt kérdés

Kocsit Szeretnék venni és sajnos amit eddig néztem, legtöbben van pár plusz (elekt. ablak, központizár..), de szervo egyikbe sem volt....

Válaszokat előre is köszönöm!! :)



2014. márc. 24. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

2000 után elég valószínű, hogy van benne


nekem corsám van, 2002-es és van szervó

2014. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95os corsában is van már.
2014. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem volt egy 89-es Honda civic sedanom, és abban nem csak szervó volt, hanem elektromos ablak elöl hátul, elektromos napfénytető, központi zár, elektromos tükör, és fékrásegítő is.

De ugyan akkor volt egy szintén 89-es mitsubishi galantom, abban semmi, de egyáltalán semmi extra nem volt.

2014. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Corsa és a Swift két alapból könnyű kocsi (800 kg körül), így fölös bele a szervó, anélkül is könnyű tekerni a kormányát. :)
2014. márc. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kivik most pont nem volt kérdés.
2014. márc. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!