Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicseréltem a fékbetétet és a...

Kicseréltem a fékbetétet és a tárcsát, de melegszik a fék, mert kicsit szorul! Be fog kopni?

Figyelt kérdés
Mindent jól csináltam ,zsír új betét- tárcsa ,féktisztítóspray ,dugattyú visszanyomva,minden csavar a helyén, folyadékszint oké. Előtte kopott betéttel és tárcsával jó volt, most meg az újjal szorul. Csak 2-3 km-t mentem vele, be fog kopni hosszú úton? Amúgy a fék az fog.

2014. márc. 24. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem járattad meg a dugattyút... az, hogy 1x visszanyomod nem elég. Be fog kopni, csak akkor nem sok értelme volt kicserélni...
2014. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szedjem szét és nyomjam ki a pedállal a dugattyút aztán megint vissza?
2014. márc. 24. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyjából... amíg magától el nem engedi a kereket, nyilván a betét nem fog elválni a tárcsától, de nem is szabad nekifeszülnie. A munkahengert alaposan mozgasd meg, és tisztítsd ki, hogy szabadon járjon.
2014. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Piszok nehezen ment vissza a dugattyú ,emelővel kitámasztva kellett ügyeskedni és a kocsit szinte ráengedni. Kenjem meg valami zsírral a gumi alatt?
2014. márc. 24. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:

fékolajat próbálj,de nem valószínű hogy jó lesz.....

szed szét mert megrohadt

2014. márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
na akkor megvan a probléma :) fújj be alá gazdagon féktisztítót, aztán fújd ki sűrített levegővel a mocskot, és jöhet a tornáztatás, meg fog indulni
2014. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Holnap reggel nekiesek :) Köszi!
2014. márc. 24. 19:20
 8/11 kata kata ***** válasza:
WD 40.
2014. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

wd40 nem tartalmaz olajat??

azt nem szereti a gumi alkatrész megdagad!!!!!

2014. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem kell oda semmi olaj, féket nem olajozunk, mellesleg a hengert belülről olaj tolja, tehát ha körbe kened olajjal, mindenhova jut, csak oda nem ahova kéne... meg kell mozgatni és megindul, ugyanez volt nekem is, minden műszaki előtt átnézem, szinte mindig be van szorulva valamelyik munkahenger, ha a kérdező évek óta nem nézett rá, volt ideje alaposan megszorulni
2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!