Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért állt le a robogóm?

Miért állt le a robogóm?

Figyelt kérdés
A mai nap mentem egy pár kört a robogómmal, átengedem a gyalogost, indulnék erre elkezd fulladni a motor és leáll, félretoltam, hogy beindítsam, egyszer felhörgött de le is állt, utána meg már a berugókar nyekergett és fel se akart jönni, úgy kellett kézzel felsegíteni. Egyébként egy 2006-os karbis Piaggio ZIP II-ről van szó. Válaszokat köszönöm :(
2014. márc. 24. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
dugulás van valahol, a berúgónak meg semmi köze ehhez a problémához
2014. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Hát, ahogy elnéztem 50km-en bezabálta a teljes tankot vagy valaki leszívta a benzit belőle.
2014. márc. 24. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A berúgót meg sürgősen zsírozzad meg (fogasív, racsninál) ne nagyon rugdosd így. Napokban elővettem a Typhoonomat, nekem is ragadt a berúgó, és így rugdostam. Lusta voltam zsírozni, meg is jártam. cserélhetem a fogasívet :-(

Valóban lehet dugulás okozza, de a gyertyára is ránéznék.

2014. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ejjha. Köszönöm a tanácsokat, megteszem mindenképpen a lépéseket a dolgok felé. Széles utat, olcsó benzint, gumifákat!
2014. márc. 24. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!