Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet a legegyszerübben...

Bali ilona kérdése:

Hogyan lehet a legegyszerübben kiszerelni a renault thaliaból az inditómotort?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Elviszed egy szerelőhöz :)
2014. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nahat ez nagy volt ekkora okossagot lirni ez nem semmi gondolom sokat gondolkodtal rajta
2014. márc. 25. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Ilona, a kérdésed is legalább ilyen okos dolog volt, de lásd kivel van dolgod:


1. Felállsz a csápos emelőre, vagy az aknára, kinyitod a motorháztetőt és leveszed a negatív akku sarut.


2. Felemeled az autót, vagy lemész az aknába.


3. Kikötöd az önindító kábeleit.


4. Kicsavarod a rögzítő csavarokat és kiemeled az önindítót.


Most előrébb vagy?

2014. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól leírta Harkonnen.Egyszerű kivenni csak pár csavart kell kicsavarni előtte lekötni a vezetékeket csak nem egyszerű hozzáférni főleg ha újfajta és minden össze van zsúfolva!Én a Te helyedben egy olyannal vetetném le aki kicsit ért hozzá,mert nem egy Ladáról vagy egy régi Suzukiról van szó és a csavarok is megmakacsolhassák magukat,ha elnyalod a csavarfejet vagy beletöröd akkor nem lesz egyszerű kivenni!
2014. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen elgondolkodtam rajta, hogy vegyem-e a fáradtságot és leírjam részletesen mint Harkonnen, de mivel a benne lévő motor típusát sem voltál képes közölni, inkább a legegyszerűbb tanácsot próbáltam adni. Sajnálom, ha nem tettszett :)
2014. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szóval teljesen igazad van en elfelejtettem a tipust ami 1.5cdi motor na csak hogy te is tudd kivel van dolgod en nem egy buta nő vagyok hanem egy ferfi aki szazaval latott sőt javitott autókat csak pont ezzel a tipussal nem volt meg dolgom szerencsere es most komolyra veve a dolgokat azert tettem fel a kerdest mert annyira összevan az egessz zsufolva es nem akartam volna szetszedni az egessz szivóoldalt ugyhogy ha tudsz valami jo ötletet azt megköszönnem
2014. márc. 26. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilona nevű férfi, ez jó :) A viccet félretéve ilyet még én sem szedtem szét, csak benzinest, de azt hiszem ennek is az elején van az önindító, így talán a burkolat és néhány vízcső lekötése után hozzáférhető. A nagyon hozzáférhetetlen helyeken levegős-racsnis kulcsot szoktam használni, aztán már csak a kiférést kell megoldani. Ha nem így lenne, akkor bocsi!
2014. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!