Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Muszáj feltölteni az új...

Muszáj feltölteni az új akkumulátort áramról, vagy elég ha megyek a motorral?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy új akksit a robogóba. Meglepődve láttam, hogy nekem kell feltölteni savval. Ezt megoldom. De úgy olvasom és látom youtube videókon, hogy ezután órákig töltőre kellene tenni. Az persze nincs. A trobogó indul akksi nélül, rugásra. A kérdésem tehát az, hogy mi van ha nem teszem hálozati töltőre, számíthatok rá, hogyha megyek a robogóval akkor az "tölti" és utána jó lesz akksi? Köszi!!
2014. márc. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom , hogy muszáj sajnos , ha a savazás után nem indul vele a robogó
2014. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első alkalommal azért nem ártana egy töltővel szépen feltölteni. Már persze ha hosszú ideig akarod használni az akksit.

A motorod tölti, de nem úgy, mint a hálózati töltő. Az szépen egy program szerint tölti, eleinte gyorsabban, aztán lassabban. A robi meg hol így, hol úgy, a fordulatszámtól függően. Elsőre nem a legjobb ötlet gyilkolni.

2014. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. márc. 25. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
de amúgy én is így jártam egyik héten... megvettem üzletbe, ott a hapika felsavazta..mondta várjak 2 órát és jó lesz.. aha hát a fenét.. visszavittem alig volt benne szufla..aztmondja nem érti mi lehet.. adott egy másikat.. azzal sem.. jó vettem hozzá töltőt..de azzal meg valami nem stimmel , azt mondja a cég küldjem vissza kivizsgálják.. hát ekkora szerencsém van...
2014. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!