Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan is járnék jobban?

Hogyan is járnék jobban?

Figyelt kérdés
Minden álmom hogy legyen egy golf II-esem ami nagyon jó állapotban van (teljesen felújított) de külsőleg ne nézzen ki máshogy mint a gyári autó, csak új fényezés lakatolás stb. A motort sem akarom feltuningolni csak kicsit hogy szép hangja illetve menjen szépen :) az alap autó már megvan hozzá 150 ért vettem 1.6 benzin , nos a kérdésem az lenne hogy megprobáljam én (szerelővel persze) csinosítgatni javítgatni vagy adjam el és vegyek egy olyat ami már megvan csinálva? személy szerint jobban örülnék ha én csinálnám de hátha olcsóbb így
2014. márc. 26. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy régi autó rendbehozatala gyári állapotúra az még akkor is több százezres tétel, ha te magadnak csinálod. Ha már autószerelőt kell bevonni az meg ...

Ha felújítottat veszel az sem lesz olcsóbb, de ott legalább nem kell szívni vele.

Ha van saját garázsod, műhelyed, némi szerszámod, kézügyességed, kitartásod és felesleges pénzed, akkor nyugodtan fogj bele. Azért mégis csak más saját kezüleg építeni egy autót :)

2014. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha van szerelő ismerősöd, akkor megéri vele csináltatni.

Persze, ha erre van szakosodva.

Mert fényezés rohadt drága (200e körül)

"menjen egy kicsit"- egy 1.6 golf 2 nem fog menni jobban, ha nem akarsz hozzányúlni komolyabban. Na jó pár LE-t lehet tudsz beletenni.

2014. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem az a lényeg igazából hogy legyen egy nagyon jó állapotú megbízható szép IIes golfom !

500-700 ezer biztos lesz egyben amit rá költöttem a vételár volt 150 szóval van 500 ezrem szépen lassan megcsináltatnám csak nem tudom belekezdjek-e mert ha igen akkor már nincs meg állás ;)

2014. márc. 26. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég kértem egy ajánlatot az autómra - ami mondjuk egy picit nagyobb, mint a Golf -, telibefényezés(gyöngyház), lakkozás úgy hogy mindent ott csinálnak 650 000. Mondjuk ez egy elég drága hely, de én fényezésre a 2 kilót keveslem.
2014. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem nem a pénz érdekel ha nem az hogy legyen egy 20éves autóm amivel nem szégyen megjelenni sehol !!! Ez a forma lenyügőz engem elsőre szerelem :3
2014. márc. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!