Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa 156 vagy Opel Astra G?

Alfa 156 vagy Opel Astra G?

Figyelt kérdés

Az Alfán szinte semmit se kellene alakítani, de tudom szervízigènyesebb, az Opel nagyon szürke kisegèr, de megbízhatóbbnak gondolom ès nagyon pöpecre meg lehet csinálni.

konkrètan nem tudok dönteni...

Èves szinten nem megyek többet 8000km-nèl, többnyire városban használom



2014. márc. 26. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Alfát nagyon jó vezetni, viszont a motorja az necces, ezekbe előbb vagy utóbb a hajtókarcsapágy megadja magát, de inkább előbb. 2db-ba cseréltem ugyanez miatt motort 1.6 Twin Spark. Problémás.


Az Astrát meg utáltam vezetni, egyszerűen az üléspozíciót nem tudtam úgy belőni hogy az jó legyen. Olcsóbb a fenntartása az tény. Összefoglalva nekem egyik sem tetszik, bár tudom hogy nem ez volt a kérdés :)

2014. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha számít a fenntartás akkor Opel.
2014. márc. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem G Astra Sedan 1.6 16V van. ismerősömnek sokáig volt Alfa 156 1.6 TwinSpark. Alkatrészárakban az Alfa drágább, mindig valami gond volt vele, megbízhatatlan volt, nyelte a pénzt... Formára szebb, kidolgozásra is és vezetni és 'élményautósabb', de lehet a fejet a falba verni hogy mindig valami DRÁGA dolog elromlik. G Astában valóban nem túl kényelmes az ülés, de ha tuningolni akarsz, lehet bele tenni a sportosabb kivitel ülését, vagy másik ülést. Tuningolni is jól lehet, sok tuning cucc van G Astrához, és mivel nagyon nagy példányszámban gyárották, többféle minőségű alkatrész is van hozzá újan, több árkategóriában, és ha csak évi 8000 km -t használod nem biztos hogy kell a gyári alkatrész bele, néhány dologóbl jó a közép kategóriás minőség is. Sok olcsó tuningcuc van hozzá, lámpák, spojlerek, egyéb kiegészítők, és sok bontott alkatészt is kapni, olcsón. Nem mondom hogy nem romlik el néha ez-az rajta, de szerintem az Alfánál megbízhatóbb. Én a G Astrát javaslom. :)
2014. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont ezaz hogy olcsóbb fenntartani ès komplett sport-bôr ülèsgarnitúra 60 körül mozog ès tènyleg fillères tunningolni is szóval valószinü ez lesz. Motorban minèl nagyobbat szetetnèk majd, azt mondják az 1.6 16v csipegeti az olajat, van amelyik nagyon van amelyik kevèsbè...
2014. márc. 27. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!