Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ápr.10. én vizsgázok KRESZ-ből...

Ápr.10. én vizsgázok KRESZ-ből, megvan a teszt program csinálom de eddig mindig 63-55között vannak a pontjaim (65től van meg) ti hogyan készültetek rá?

Figyelt kérdés
elég csak a teszteket csinálni ezerrel? mennyit készültetek rá?
2014. márc. 26. 19:10
 1/6 anonim válasza:

odafigyeltem az oktatáson és amikor lement akkor csak 60 fölöttiket csináltam itthon, volt olyan nap hogy vagy 30at megcsináltam és akkor már nagyjából begyakoroltam akérdéseket is, Vizsgaszigorúmódba told legjobb amire odakerülsz könnyü lesz.

68pontot vizsgán összeszednem:D (1.re) Siekrülni fog nyugi:D

2014. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát figyelgettem kresszen is persze, de igazából a program segített nagyon , rengeteget csináltam , végén már vizsgán volt olyan kérdés amire rögtön nyomtam is rá a választ, annyira belédrögződik egy idő után.. gyakorolj vele sokat!!!! amíg 70 pont felettieket nem csinálsz, sikerülni fog nyugi, igaz nekem vizsgán 67 pontom lett :D de elsőre szerencsére
2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én elolvastam a kresz könyvet, odafigyeltem az oktatáson és az én időmben még csak teszt könyv volt, azt nyúztam.
2014. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
Miket rontasz el? Na, azokat nézd át újra :)
2014. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még tesztlapon vizsgáztam. A felkészülés: odafigyeltem az oktatáson, mellette figyelmesen elolvastam a tankönyvet és egyszer végiggyűrtem a tesztkönyvet. Elsőre, hibapont nélkül sikerült a vizsga. :)
2014. márc. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer elolvastam a konyvet,majd a tesztkonyvben letakartam a valaszokat es osszeirtam azokat a kerdeseket,ahol hibaztam.Ezeket megint elolvastam.A teszt programot csak utana kezdtem hasznalni.Ha jol emlekszem 1 olyan proba tesztet produkaltam amivel megbuktam volna.Ha akadt hibas valasz azokat megint felirtam es megint elolvastam.Az utolso 30 tesztben nem hibaztam es a vizsgan sem.Oktatasra nem jartam.

Lehet,hogy ez soknak tunik,de csak 2 nap forditottam ra a szabadidomet, utana pedig napi 20-30 percen keresztul csinaltam a teszteket ellenorzeskent.A vizsga elott 1 hettel kezdtem tanulni.

2014. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!