Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek?

Milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés
Lényeg: mennyen mint az őrült, keveset fogyasszon, olcsó és gyakori alkatrészek, és nézzen ki valahogy...max 500ezerig tudok elmenni, első autóm!
2014. márc. 28. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A menjen mint az őrült és a keveset fogyasszon az a fizika és az autóipar jelenlegi állása szerint két összeférhetetlen tulajdonság.
2014. márc. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kezdek rájönni :D
2014. márc. 28. 00:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ibiza 2.0 16v cupra,peugeot 106 s16 gti,citroen saxo 1,6 vts.Ezek elég jól mennek.Könnyú kocsik emiatt a fogyasztásuk se túl nagy.Cupra elmegy 7-8 környékén Átlagba(nekem a rekordom hosszú úton 5,5l volt,pegig mentem a forgalommal nem is lassan).A saxo-106 páros ennél kevesebbel is.
2014. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden kívánságod-nem biztos sikerrel jár :D Mindenesetre kiskocsiba Pl Nekem bejön a Fiat Puntó, 1,2cm3 5,6 l/100km a fogyasztás. stabil biztos, nézz utána! Sok sikert.
2014. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha 500ad van rá akkor a 4 feltételből min. 1 de inkább 2-t húzz le, akkor találsz megfelelő autót.


Van amúgy ilyen, de azt nem te fogod megvenni mivel sok embernek kell ilyen és kicsi a kínálat.

2014. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!